Ślub w Ranczo Panderossa ? Sesja MONIKI I JAKUBA

  /  
2019-07-26

Ślub w Ranczo Panderossa – poczujcie serca bicie!!! 

Sesja, która powstała z potrzeby piękna i umiłowania do ślubów bliżej natury. Piękno przyrody w zestawieniu z unikatową formą sali Ranczo Panderossa kuszą i zachęcają do napisania własnej bajki w takim miejscu! Ślub w Ranczo Panderossa – to jest to !

Z pasją przez życie

Wygodne i eleganckie stroje, koronki, słoma, łąki, las i jezioro. Naturalne dekoracje, ciepło drewna i ona – miłość! Miłość tych dwojga ale i miłość tych wszystkich, którzy pracowali przy tej sesji. Bo piękne rzeczy powstają tylko z pasji, prosto z serca i bezinteresownie.

Geneza

Sesja ta zrodziła się w mojej głowie i dojrzewała powoli. Choć wraz z Kubą i Moniką mieliśmy w planach odwiedzić to bliskie dla nas miejsce to nie spodziewaliśmy się, że nasz “plener” może przerodzić się w wieloosobową kooperację, którą zapoczątkowała Asia z Big Love Wedding. Po wspólnym, wstępnym omówieniu całości zabrała się do organizacji oraz tworzenia pełnej scenografii począwszy od dekoracji po stroje, dodatki  i detale. Do współpracy zaproszeni zostali wspaniali ludzie, którzy z pasją tworzą cuda w branży ślubnej.  Taka sesja wymaga dużo pracy ale efekt końcowy jest zawsze wart wyzwania. 

Wiarygodność

Nie wyobrażaliśmy sobie sesji z udziałem modeli – chcieliśmy postawić przed obiektywem prawdziwe uczucia. W końcu sesja stylizowana to kolejny element personalizacji ślubu czyli tego co nadaje wszystkiemu Wasz unikatowy charakter i cząstkę siebie. Stąd na pierwszym planie oni – Monika i Kuba – zakochani, niepokorni i zawsze szukający oryginalnych rozwiązań. W tej sesji widać sporą cząstkę ich charakterów. 

Panderossa – miejsce idealne

Sesja musiała się odbyć na łonie natury, a takie warunki daje nam boskie Ranczo Panderossa! Oryginalna sala weselna, magia drewna, zieleń drzew i łąk, gościnność i wizja ślubów całkowicie wpisująca się w moją koncepcję. To miejsce po prostu czekało na nas! 

Ranczo

Huśtawka w jeziorze, tipi na łące, drewniana i neonowa miłość czyli miłość do kwadratu! Poczujcie choć przez chwilę piękno tego miejsca, piękne uczucie, pasję, przyjaźń i miłość. Właśnie to czuliśmy wszyscy tego dnia!

Jeśli podoba Wam się naturalny charakter zdjęć to zapraszam również do wpisu, który znajduje się TU.

Big Love Wedding  –  pomysł, organizacja i koordynacja

Sławomir Kłuciejasz Fotografia – foto

Estilo Art Sztuka Dekoracji – stylizacja i dekoracje

Ranczo Panderossa – miejsce i gościna

Fanaberia Akademia Urody Monika Marciniak – makijaż

Kwiaciarnia Zielna – bukiet ślubny, wianki

Corten Design – dodatki

Co nieco papieru – papeteria

Słodko Słodko – tort

Elza – konik

Bonus MG  – garnitur

Bindka – mucha

CZYTAJ I PISZ KOMENTARZE