O mnie
HEJ! TU SŁAWOMIR

“Reportaż ślubny to przede wszystkim dokumentacja ulotnych chwil oraz emocji, ale z ciekawym reportażem mamy do czynienia gdy potrafi zaintrygować swą formą i zmusi do refleksji”

Jest mi bardzo miło, że trafiliście właśnie do mnie! Cieszę się z powodu naszego kontaktu i na wstępie chciałbym pogratulować Wam decyzji ślubu bo jak zakładam skoro tu jesteś to zbliża się wielkimi krokami. Bez dwóch zdań – mam to szczęście, że trafiają do mnie najwspanialsze pary, jakie można sobie wymarzyć. Gdzie leży tego przyczyna? Ciekawe pytanie… Być może każdorazowe partnerstwo, zaufanie oraz przyjacielskie, niewymuszone relacje jakie zawiązują się między nami są tego powodem? Być może przywiodło Was podobne poczucie estetyki, które wyrażam poprzez swoje kadry? Może usłyszeliście dobre słowo o mojej kreatywności, „oku” oraz charyzmie, bo przecież od tego przede wszystkim zależeć będzie finalny efekt pamiątki z Waszej życiowej imprezy. Bez względu na odpowiedź, cała magia tego dnia pozostanie zachowana, bo wspólnie dążymy do sukcesu, jakim jest Wasze oraz moje zadowolenie z najlepszej współpracy jaką możemy sobie wymarzyć.

KIM JESTEM?

To raczej pewne, że marzeniem każdego z nas jest robienie w życiu tego co kocha i sprawia mu wielką przyjemność. Nie wszystko ułożyło mi się tak jak to sobie wyobraziłem za młodu…i świetnie, że tak się nie stało. Mam to szczęście, że dzięki wszczepionej wrażliwości na sztukę, umiłowaniu do fotografii oraz muzyki znalazłem się w miejscu, w którym pasja przerodziła się w sposób na życie i pracę. Obcowanie z Wami, realizowanie kolejnych zleceń w rozmaitych lokacjach, ciągłe doskonalenie swojego warsztatu i samorealizacja daje mi frajdę, dzięki której fotografowanie zostanie ze mną na zawsze. Pochodzę z domu, w którym nie brakowało instrumentów, dobrej muzyki, malarstwa oraz filmu. Kiedy myślę o tym jak wygląda teraz moje życie dochodzę do wniosku, że nadal nie wyobrażam sobie funkcjonować bez zwracania uwagi na intrygujące obrazy czy emocje dostarczane przez muzykę i film. Żyje tym w 100%, a dzięki Waszej gościnności mam możliwość pracować w najbardziej przyjaznych okolicznościach jakie można sobie wyobrazić. Nie boję się więc stwierdzenia, że moja praca jest jedną z bardziej pozytywnych, dostępnych na ziemi. Uwielbiam w niej kontakt z ciekawymi ludźmi, poszukiwanie emocji w kadrach, tworzenie gęstego reporterskiego mięsa oraz wyrażanie zdjęciami osobistej wrażliwości.

CHOCIAŻ NIGDY NIE WYSYŁAŁEM PRAC NA KONKURSY TO JEDNAK UDAŁO SIĘ KILKA RAZY ZOSTAĆ ZAUWAŻONYM

0 Wyróżniony przez portal Niezłeaparaty w kategorii „top miesiąca”
0 Wyróżniony przez portal Planujemy Wesele w kategorii „top 10 zdjęć miesiąca (reportaż/plener)
0 Wyróżniony przez portal Sztuka Fotografii Ślubnej
0 Wyróżniony przez portal FOTOGRAFIA w kategorii „najlepsze zdjęcia miesiąca”

JEDNAK NAJWAŻNIEJSZE NAGRODY TO TE OD WAS

Kasia & Łukasz

"Ze Sławkiem poznaliśmy się zupełnie przez przypadek podczas pandemii na Live. Już wtedy wiedziałam, że to równy gość i można z nim konie kraść… No i się nie myliłam! Zdjęcia, które robi są niezwykle, przepiękne, naturalne. Co ważne, zwraca uwagę na detale, które często niektórym po prostu umykają. Sławek potrafi niesamowicie uchwycić emocje Oglądając reportaż już po raz setny, nie schodzi nam uśmiech i radość z twarzy. Często pary mówią, „ daj spokój ze zdjęciami, my swoje raz obejrzeliśmy i teraz gdzieś leżą…” My do swoich dostęp otrzymaliśmy równo 38 dni temu i otworzyliśmy już minimum 20 razy Z natury nie lubię ślubnych, romantycznych zdjęć, natomiast swoje zdjęcia KOCHAM i oplakatuje nimi cały dom Tak wartościowej pamiątki na lata, niejeden może nam pozazdrościć. Dziękujemy Sławek! Jesteś mistrzem z olbrzymim talentem! Chapeau bas !

DALEJ

Magda & Artur

Magda & Artur "Obejrzeliśmy zdjęcia i jesteśmy w wielkim szoku, że udało Ci się uwiecznić tak wiele ważnych dla nas momentów, których z powodu tak silnych emocji nawet nie pamiętaliśmy. Zdjęcia są piękne! Oglądamy je z ciągłym bananem na buzi! O taką pamiątkę nam chodziło. Twoje wyczucie czasu jest zaskakujące! Mam wrażenie, że w każdym momencie byłeś w odpowiednim miejscu i nawet zepsuty aparat nie przeszkodził Ci w pracy. To był cudowny dzień, cieszymy się że byłeś jego częścią. Dziękujemy!"

DALEJ

Ola & Rafał

„Zdjęcia są prześliczne! Aż ciężko się oderwać od oglądania, można patrzeć i patrzeć na wszystkie ujęcia i detale! Super, że jesteśmy na nich nie tylko my, ale też bawiący się goście, „estetyczne” kadry wnętrza i detale! Wszystko jest piękne! Raz jeszcze dziękujemy za Twoją pracę i obecność na naszym ślubie! Dzięki Twojemu uśmiechowi i usposobieniu wydawało się, jakbyś był jednym z gości. Fajnie byto Cię poznać! Masz wielki talent. Dziękujemy!!!”

DALEJ

Marta & Michał

"Dla tych, którzy się jeszcze zastanawiają - to jest strzał w dziesiątkę! Dzięki Sławkowi mamy przepiękne, klimatyczne zdjęcia, o których nawet nie marzyliśmy! Przez humor i charyzmę Sławka, wszyscy czuli się naturalnie przed obiektywem, dzięki czemu zdjęcia są naprawdę niepowtarzalne, a niektóre nawet zabawne! Dziękujemy jeszcze raz!"

DALEJ

Dorota & Narendra

Dorota & Narendra "Sławku! Bardzo dziękujemy za uchwycenie niesamowitej atmosfery i najważniejszych chwil naszego wesela. Stworzyłeś arcydzieło, którego lepiej nie mogliśmy sobie wyobrazić - jest po prostu genialne! Oglądamy nasz album i zdjęcia ślubne na okrągło i za każdym razem nas urzekają. Wspaniale uchwyciłeś naszą mieszankę kultur! Każdemu, kto szuka fotografa, z czystym sumieniem możemy polecić Sławka, który włoży serce i duszę w uchwycenie niesamowitych i niezapomnianych chwil.”

DALEJ

Justyna & Dawid

"Polecamy Sławka z całego serca! Tak sobie właśnie wyobrażałam zdjęcia z tego wyjątkowego dnia. Każda chwila jest pięknie uchwycona i jak tylko zaglądam do galerii to mam mega wzrusz dodatkowo bardzo dobrze się przy Tobie czuliśmy, było luźno, zabawnie i świetnie się bawiliśmy - my i nasi goście. Lepiej być nie mogło! Justyna, Dawid i Elmo”

DALEJ

WYGODA CZY PRZYGODA?

Chociaż urodziłem się w centralnej Polsce to większość moich fotograficznych działań skupia się na północy kraju. Nie znaczy to oczywiście, że będę miał opory, by odwiedzić was Z aparatami w jakimkolwiek innym miejscu, lubię przygody, ważne żeby były warte przeżycia. Wśród setek reportaży ślubnych, które wykonałem, trafiały się te wokół komina, ale i takie, które musiały zostać wsparte liniami lotniczymi.​