Dom Pod Dobrym Aniołem – ślub Sylwii i Pawła

  /  
2019-10-29

Po chwili nieobecności

Czas na wspomnienie minionego lata. Ciężko jest znaleźć wystarczającą ilość  czasu by opisać to wszystko co dzieje się podczas tak aktywnego sezonu ślubnego. Chciałbym pokazywać Wam nieco więcej bo jest co. Niestety ograniczyć się muszę do minimum. Oczywiście mógłby te wpisy tworzyć ktoś inny ale nie byłoby to szczere. Powracam więc wpisem , który czekał na publikacje kawałek czasu. Czas na piękny ślub Sylwii i Pawła, którego organizacją zajął się Dom Pod Dobrym Aniołem.

Pomysł na Dom Pod Dobrym Aniołem ?

Nie odpływając od brzegu zbyt daleko powracam do sedna sprawy czyli bohaterów dzisiejszego wpisu – Sylwii i Pawła. Poznaliśmy się w dość standardowy sposób. Kontakt przez email, telefon, po czym dość długie spotkanie u mnie w domu, podczas którego mieliśmy okazję wymienić się spostrzeżeniami odnośnie swoich wizji współpracy idealnej. To wtedy opowiedzieli mi o miejscu, które wybrali na wesele, o klimatycznym kościele, w którym powiedzą sobie „tak”. Wszystko wpasowanie było w rustykalny klimat co niekryjąc przyjąłem z radością. Tym wmiejscem był Dom Pod Dobrym Aniołem. Jest to bardzo klimatyczna lokacja znajdująca się w Rekowie, odcięta od miejskiego zgiełku, spokojna, zielona, piękna.  Na sukces sali weselnej pracuje rzesza osób, wykładająca serce by przyciągać do siebie pary miłujące naturę. 

Niesamowity dzień

To był kolejny ciężki ale zarazem piękny dzień. Reporterskie wyzwanie. Polowanie na niemal niewidzialne, niewykreowane sytuacje. Szukanie w wizjerze tych wszystkich ulotnych chwil udało się osiągnąć z bardzo pozytywnym efektem. Dodatkowo dysponując pięknym, zadbanym ogrodem, wszechobecną zielenią oraz klasyką motoryzacji czyli autami marki warszawa dało się zrealizować małą sesję plenerową. Myślę, że to wszystko zaowocowało powstaniem wartościowego materiału zdjęciowego, a przede wszystkim niesamowita pamiątka na całe lata. 

Do następnego razu!

Zaiste był to piękny slub! Będę wracał do niego myślami i mam nadzieję, że jeszcze nieraz odwiedzę Dom Pod Dobrym Aniołem. 

Podziękowania i pozdrowienia ode mnie oraz pary młodej

Dom weselny Pod Dobrym Aniołem  Rekowo

Sławomir Kłuciejasz Fotografia Ślubna

Studio Filmowe Madric

Dj MATee

Monika Tkaczyk oprawa muzyczna Ślubu w Kościele

FI-TO FH Florystyczna Anna Janik Bobolice wystrój Kościoła

Perfect Bride- suknie ślubne Koszalin

Lullaby Nail Studio Szczecinek

Studio Urody Violanta Wioleta Pawlik-Kaczan

P-Barbers

AniaZet make up Ania Zakrzewska 

Pracownia Czekolady  Koszalin

Stylowa Warszawa 203, Choszczno

CZYTAJ I PISZ KOMENTARZE

Jesteś magikiem! ? zachwyt, wzruszenie i podziw to emocje jakie wywołuje Twoja praca! Dziękuje w imieniu mojej siostry za serce włożone w to dzieło. Pamiątka do końca życia 🙂

Wielkie dzięki Natalia ! Jeśli mówisz o wzruszeniu to chyba mogę powiedzieć krótko – udało się ! Jeszcze raz wielkie, wielkie dzięki ! Serdecznie pozdrawiam Sławek !