Żaneta i Tomek – ślub w Młynie nad Starą Regą

  /  
2019-01-05

Wesele w Młynie nad Starą Regą – impreza wymarzona

Zbliżając się do końca ślubnego sezonu 2018 wiedziałem, że w związku z tym czeka mnie jeszcze jedno zadanie. Podchodziłem do niego lekko podekscytowany.  Towarzysząca nutka ciekawości spowodowana kolejnym wyjazdowym ślubem do lokacji wcześniej mi nieznanej. Młyn nad Starą Regą w Tarnowie to niewątpliwie miejsce magiczne. Połączenie klasycznej, czerwonej cegły z drewnem oraz licznymi elementami kutymi wpisuje się znakomicie w rustykalny klimat. Klimat, z pewnością wymarzony przez młodą parę. Usytuowanie pośród lasów i wody, jeszcze bardziej sprawia wrażenie zupełnego odcięcia od cywilizacji. Wydaje się, że idealnie sprzyja to zabawie i relaksowi i na to przede wszystkim liczyliśmy wszyscy.

Kilometry fotoreportażu

Nie było mi dane zobaczyć tego dnia wnętrz całej posiadłości, ponieważ zbliżał się początek przygotowań ślubnych pary, które podglądałem w ich rodzinnych domach w Białogardzie oraz Tychowie. Trochę żałuję, ale myślę, że w niedalekiej przyszłości nadrobię to, a chodzą słuchy, że wrócę tam już niebawem, co niezmiernie mnie cieszy. Pobyt w miastach rodzinnych pary młodej niósł też za sobą wiele zalet. Poznałem też małego, włochatego kumpla, który zapisał się kilkoma kadrami w całą historię. Miałem okazję sfotografować przywitanie pary przez folkową kapelę, co prawdopodobnie, należy już raczej do rzadkości.

Ceremonia w magicznym miejscu

Sporym zaskoczeniem, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu, okazało się również miejsce, w którym odbyła się ceremonia ślubu – stary, malutki kościółek w zadbanej, pięknej wsi Wysiedle. Drewno, kamień, krwisto czerwone oraz zielone liście, totalna cisza i spokój… Mój obiektyw po prostu przepada za pracą w takich warunkach. Całości zastanego klimatu dopełniło też ciepłe, dość miękkie światło, wpadające czasem przez zakamarki i witraże do wnętrz tej małej, wiejskiej świątyni. Zajrzyjcie i przekonajcie się sami, co przytrafiło mi się tego pięknego dnia wraz z Żanetą i Tomkiem.

Sławomir Kłuciejasz – Fotografia

Swój wielki wkład w przygotowanie i organizację miało sporo osób, którym pragnę z tego miejsca podziękować.

Młyn nad Starą Regą

Salon Fryzjerski ”Gracja”

Makijaż “MakeupSzu” Katarzyna Szumiło oraz Paulina Sieniuć

Zespół “Music Line”

Dekoracje i florystyka „Kwiatami Szyte”

Obrączki “pracownia złotnicza Waldemar Konarski”

Suknia ślubna salon „Freya” Szczecin

Studio Kontrast wideofilmowanie

CZYTAJ I PISZ KOMENTARZE

To najpiękniejsze zdjecia jakie widziałam !

Tak bardzo się cieszę, że nie wiem co powiedzieć, jestem teraz jeszcze szczęśliwszy! Bardzo wielkie dzięki ! <3

Zjawiskowa sukienka. Przepiękna!

Dokładnie! Suknia, zresztą cała ich stylówka na medal 🙂

Ania Łowicka Kwiatami Szyte

Bravo bravo to są emocje❤️

<3 Pięknie dziękuję ! Mocno pozdrawiam !