Folwark Hawaje na wyciągnięcie ręki

Folwark Hawaje to jeden z tych obiektów, który umiejscowiony jest w w komfortowej dla mnie odległości. Żeby dojechać do folwarku potrzebuje około 45 min. Jak już Kiedyś wspominałem Kasia i Łukasz odpowiedzialni są za organizację Waszych pięknych ślubów, natomiast tego dnia stanęli przed zadaniem stworzenia wszystkiego dla samych siebie oraz swoich gości.

Fotografowałem ich z powodu wielkiego wyróżnienia

Jednym z większych wyróżnień w mojej ocenie jest fotografowanie ślubów dla osób związanych ściśle z branżą ślubną. Z jednej strony czujesz w środku to miłe uczucie, którym jest spełnienie, z drugiej strony gdzieś tam z tyłu głowy zapala się małe, czerwone światełko oznajmujące dodatkową presję.

Publikując ten reportaż mam lekką obawę. Okazać się bowiem może, że stanę się jeszcze częstszym gościem Folwarku Hawaje. Z jednej strony świetnie. Z drugiej zaś strony lekko odbierze to możliwość różnorodnego tworzenia w wielu miejscach. Zaryzykuję jednak ponieważ kocham ludzi poznanych w tym miejscu. Uwielbiam tam wracać za każdym razem.

Niezapomniana atmosfera – jak za każdym razem

Był to wspaniały dzień. Czułem wielki luz i wszechobecną magię uderzającą zewsząd. W zasadzie stało się to normą. Tak już przystało jeśli chodzi o śluby w folwarku hawaje. To miejsce po prostu temu sprzyja. Ceremonia w lesie, rozmowy pod gołym niebem, popijanie trunków i żywioł na parkiecie. Razem ze mną, ramię w ramię stali najlepsi ludzie w branży ślubnej. Z mojej perspektywy nie dało się zorganizować tego ani trochę lepiej.

Oni oraz Folwark Hawaje w moim obiektywie

Przeglądając tę garść zdjęć nasuwa mi się kilka spostrzeżeń. Po pierwsze widzę w nich kwintesencję swojego fotograficznego stylu. Łączy on subtelny portret, reporterski sznyt, ponadczasowość kolorystyczną i nietuzinkowe spojrzenie na świat. Ostatnio głośno było odnośnie stylizowanych sesji ślubnych oraz wielkich rozczarowań par, które na podstawie tychże sesji wybierały swoich fotografów/filmowców. Przeglądajcie więc całe reportaże i nie wybierajcie pochopnie, bo diabeł tkwi w szczegółach…

Zapraszam Was do krainy drzew, zwierząt, ciszy, braku zasięgu, dobrej zabawy i wspaniałych ludzi! Wam natomiast Kasiu i Łukaszu dziękuję po stokroć! ?

Jeśli jesteście osobami wymagającymi, poszukującymi na swój ślub i wesele magicznego miejsca to jestem przekonany, że folwark Hawaje spełni wasze oczekiwania w 100%. Jeśli przy okazji rodzaj fotografii który uprawiam przypadł wam do gustu, szukacie czegoś więcej aniżeli reportażu złożonego z kilku dobrych portretów oraz detali to mam nadzieję że nasz kontakt na tej wizycie się nie skończy. Folwark Hawaje fotografowałem wiele razy, znam go chyba jak własną kieszeń, uwielbiam do niego wracać i czuję się dumnie z powodu otrzymania możliwości sfotografowania tego wyjątkowego ślubu – ślubu właścicieli Folwarków Hawaje.

Zostaw po sobie ślad

Dziękuję bardzo za poświęcenie czasu i przejrzenie całej galerii zdjęć z reportażu ślubnego w Folwarku Hawaje. Mam nadzieję, że zdjęcia przypadły Wam do gustu i udało mi się oddać atmosferę tego wyjątkowego dnia. Sekcja komentarzy jest dla Was!

Suknia – Cuda Mecyje

DJ – GetLight – Anna Panter & Bartek Gada

Film – Rentz.pl

miejsce – Folwark Hawaje

CZYTAJ I PISZ KOMENTARZE