Dworek Szczere Pole – odlotowy ślub plenerowy Hani i Kacpra

  /  
2023-03-03

Dworek Szczere Pole – formuła imprezy kluczem do sukcesu

Ceremonia ślubna to wyjątkowe wydarzenie, które wymaga odpowiedniego miejsca, a wybór pleneru to najlepsze rozwiązanie. Takie śluby zyskują coraz większą popularność, a urokliwy Dworek Szczere Pole to doskonałe miejsce na organizację wyjątkowej uroczystości.

Na przykładzie Hani i Kacpra, którzy zdecydowali się na szalony, wesoły ślub i wesele w plenerze, można zobaczyć, że taki wybór przynosi wiele korzyści. Para młoda zadbała o każdy detal, od dekoracji po dobór muzyki, dzięki czemu goście byli oczarowani niepowtarzalnym klimatem tego dnia.

Ceremonia w plenerze daje nieograniczone możliwości aranżacji, co pozwala na stworzenie własnego, unikalnego klimatu. A gdy do tego dołożymy piękno otaczającej natury, to mamy niezapomniane wrażenia, które zostaną na długo w pamięci.

Nie ma też potrzeby ograniczania się do tradycyjnych form zabawy. Hania i Kacper wybrali szaloną, wesołą zabawę, która trwała do białego rana. Goście bawili się przy muzyce, korzystając z uroków wieczoru, a większa swoboda w organizacji imprezy pozwoliła na jeszcze lepszą i bardziej niezapomnianą zabawę.

Dlatego warto zastanowić się nad organizacją ślubu w plenerze, a urokliwy Dworek Szczere Pole to idealne miejsce na takie wydarzenie. Poza tym, jeśli masz ochotę na szalony, wesoły ślub, to właśnie tam możesz zrealizować swoje marzenia.

W końcu, kto powiedział, że ślub musi być poważny i skupiony na tradycji? Hania i Kacper pokazali, że można zrobić coś nieszablonowego, a to właśnie sprawiło, że ich ślub był wyjątkowy i niezapomniany.

Ważne i od serca!

Reportaż ślubny wcale nie musi być nudny! Wręcz nie może, no chyba że na własne życzenie ? Wiem, że wiele osób, szukając fotografa, który stworzy fotograficzną relację z dnia ślubu, sugeruje się kilkoma zdjęciami, najczęściej opartymi o portrety plenerowe. Nic w tym złego, ale później często okazuje się, że cała reszta leży i kwiczy. Gdzie ciekawe sceny z gośćmi? Gdzie pomysłowe grupówki? Gdzie detale, nad którymi przecież tak bardzo pracowaliście? Okazuje się, że cała kreatywność, którą sobie wyobrażaliście, to raczej mit. Więc o jakim reportażu mowa, skoro jedyne co dostaniecie w miarę dobrego, to kilka zdjęć portretowych z przyklejonymi czułkami na tle ładnego widoku… Nie chodzi mi tu o przekonywanie do siebie, chodzi mi bardziej o Waszą stuprocentową świadomość podczas wyboru fotografa. Oglądajcie pełne materiały – dostaniecie je jedynie od pewnych swoich umiejętności, doświadczonych fotografów!

Dworek Szczere Pole – Podsumowanie

Wspaniale wykonany reportaż fotograficzny to prawdziwy skarb dla pary młodej i ich gości, który pozwala powrócić do tych pięknych chwil w późniejszym czasie. Ciekawi mnie, jak Waszym zdaniem udało mi się uchwycić urok i wyjątkowy klimat wesela Hani i Kacpra, które odbyło się w malowniczym Dworku Szczere Pole? Jakie momenty najbardziej zapadły Wam w pamięć? Czy uważacie, że fotografie oddają atmosferę tego niezapomnianego dnia?

CZYTAJ I PISZ KOMENTARZE