Folwark Hawaje – Stylizowana Sesja Fotograficzna Boho/Rustykalna

  /  
2020-06-02

Inspiracje na wyciągnięcie ręki?

W dzisiejszych czasach, w dobie Internetu, mediów społecznościowych typu Instagram czy Pinterest rosnąca świadomość potencjalnych par młodych spowodowała przekierowanie gustów na różne, alternatywne tory. Coś co jeszcze parę lat temu uważane było za trendy zaczęło ewoluować dając rozmaite możliwości w kreowaniu ostatecznego stylu Wesela. Zmieniają się sale i ich wystrój, fryzury oraz suknie. Z łatwością możemy prześledzić trendy ślubne obowiązujące w różnych zakątkach świata. Nie każdy jednak jest fanem ciągłej obserwacji branży ślubnej , wiele z tych osób przeoczy nowo powstałe domy weselne, piękne restauracje, hotele czy modne, zaadoptowane pod śluby stodoły i miejsca takie jak Folwark Hawaje. Od tego jesteśmy właśnie my, osoby dla których jest to chleb powszedni. Pracujemy w tym, uwielbiamy to, dzielimy się wszystkim z Wami, inspirujemy.

Właśnie dlatego powstała potrzeba zrealizowania stylizowanych zdjęć. Jest to garść inspiracji stworzona przez ścisłą grupę osób po to byście mogli poczuć już teraz magię w jakiej przyjdzie Wam uczestniczyć kiedy w końcu nadejdzie ten Wasz najważniejszy dzień – ślub. 

Geneza

Jeszcze kilka tygodni przed publikacją tego wpisu miał nastąpić moment, w którym wraz z Darią i Michałem mieliśmy stworzyć pamiątkę z ich zapowiadającego się bajecznie ślubu w Folwarku Hawaje. Stało się jednak inaczej – pandemia…

Pewnie nie ja jeden w całej tej sytuacji poczułem się trochę jak dziecko, któremu odebrano zabawki. Pomyślałem sobie, ze nie mam na to wpływu, czas uzbroić się w cierpliwość i poczekać do następnej okazji. 

Połączeni radością tworzenia

Rzeczywiście okazało się, że ten cały niedosyt posiadam nie tylko ja. Dostałem propozycję współtworzenia stylizowanej sesji zdjęciowej, której pomysłodawczyniami były Ewa z Lovestory oraz Kasia – menadżerka w Folwark Hawaje. Już po pierwszej rozmowie było wiadome, że mam przyjemność z osobami, które swoją pasję, miłości do piękna i kreatywność chcą przelać na piękne kadry stanowiące owe inspiracje. Poczułem się oczywiście bardzo wyróżniony ale przede wszystkim szczęśliwy, że po raz kolejny spotykam odpowiednie osoby na odpowiednich stanowiskach. Tak, branża ślubna potrzebuje osób mających świadomość, że przede wszystkim pracują na to by dać parze młodej niezapomniany dzień. 

Folwark Hawaje – pierwsze wrażenia

Po dojechaniu na miejsce i zaparkowaniu auta zobaczyłem zadbany kompleks budynków zaadoptowanych na noclegi dla gości. Wszystko iście wiejskim stylu. Pełno kamienia, drewno i obfitej, roślinności.   pierwszymi napotkanymi osobami okazali się rodzice Kasi o czym początkowo nie wiedziałem. Przemiłe państwo, które w sielankowej atmosferze, z uśmiechem na twarzy zdobiło zielenią schody do apartamentu pary młodej. Ich radość z tego co tworzą wspólnymi siłami jest moim zdaniem wizytówką Folwarku Hawaje. Myślę, że kiedy udacie się tam na pierwsze rozmowy Wasze spostrzeżenia będą takie same jak moje.

…a oczom mym ukazał się…

Mijając ten Kompleks doszedłem Do miejsca, które interesuje nas najbardziej. Wchodząc do środka powiedziałem wow, choć poziom ekscytacji prosił o coś mniej parlamentarnego… 

Miejsce – Folwark Hawaje

Organizacja LoveStory

Dekoracje – LoveStory & Macrame Art

Modele: Maciej Szczotka i Justyna Szczotka, Róża Wilczyńska, Katarzyna Idzikowska i Darek Czajkowski

Tort – Planeta Ciast

Film – Rentz

Suknie – Bellissima Galeria Ślubna

Makijaż – Salon Kosmetyczny Ada

Fryzury – Salon Fryzjerski Pod Włos

Fotograf – Sławomir Kłuciejasz

CZYTAJ I PISZ KOMENTARZE

Łoooł! Wygląda smakowicie, na bogato i z pomysłem!

Widać że miejsce z klimatem. Świetnie uchwycone wszelkie detale.

Świetna sesja stylizowana. Pięknie uchwycone detale. Lubimy takie!

Pięknie zorganizowana i uchwycona sesja stylizowana.

Uwielbiam! Przecudna sesja!

Sławomir Kłuciejasz - Fotografia

Asiu, dziękuję w imieniu całej ekipy. Bardzo się cieszę, że zdjęcia przypadły Co do gustu! Pozdrawiam serdecznie!

Co za miejsce, prawdziwa magia! Piękna sesja oczywiscie!

Sławomir Kłuciejasz - Fotografia

Hej! Jest to Folwarka Hawaje znajdujący się w pobliżu Zlotowa. Magiczne miejsce!