Zuza & Arek

  /  
2018-07-31

Ślub Zuzy i Arka, na pograniczu stylu rustykalnego, vintage czy boho, zachwycał klasą i każdym detalem. Niesamowita suknia z Atelier Joanny Niemiec, DJ Przemysław Ciemniejewski, dekoracje Estilo Art, piękna zieleń i kwiaty, makrama, sukulenty, światło świec – wszystko stworzyło niepowtarzalny klimat. Nie sposób w tym miejscu nie wspomnieć o urokliwej sali zachodniej w Centrum Konferencyjnym ZAMEK w Szczecinku, której unikatowy charakter dał przestrzeń na wesele w alternatywnym stylu. Nad organizacją tego dnia czuwała konsultantka ślubna Asia z agencji ślubnej Big Love Wedding & Event Planner. Niesamowicie pomocna, zawsze uśmiechnięta i dbająca o swoje Pary jak mało kto.

Wspaniałą kontynuacją całości była sesja ślubna utrzymana w równie alternatywnym klimacie. Było upalnie i przesłonecznie ale daliśmy radę! Tego dnia zawitaliśmy w starej szklarni, przydrożnej stodole, owocowym sadzie i miejscu z duszą – Ranczo Panderossa. Dodatkiem do tej pełnej natury sesji ślubnej była piękna, stylizowana sesja zorganizowana we współpracy z Asią z Big Love Wedding & Event Planner. Asia i Estilo Art zaaranżowali przestrzeń, w której emocje dostały skrzydeł:)

Łapcie te chwile kochani i cieszcie się każdym kadrem!Dziękuję również panu Jankowi za udostępnienie szklarni 🙂 właścicielom stodoły i sadu – gromadka kotów wyczuła swoich 🙂 właścicielom Ranczo Panderossa – trzymamy kciuki za nowe inwestycje 🙂

Podziękowania i pozdrowienia dla wszystkich, którzy mieli swój ogromny wkład w te wesele:

Zdjęcia Sławomir Kłuciejasz Fotografia

Organizacja: Big Love Wedding & Event Planner

Lokalizacja: Centrum Konferencyjne ZAMEK

Dekoracje i Słodki Stół – Estilo Art – Sztuka dekoracji

Fryzura: Centrum Zdrowych Włosów – salon fryzjerski KEMON, Szczecinek

Make up – Adriana Moroz make-up & nails

Suknia ślubna – atelier Joanna Niemiec

Bukiet: kwiaciarnia ZIELNA

DJ –  Przemysław Ciemniejewski

Tort: Słodko Słodko

[foogallery id=”25947″]

CZYTAJ I PISZ KOMENTARZE