Gdańsk – sesja zakochanych

  /  
2023-04-17

Gdańsk – sesja zakochanych (wstęp)

Witajcie ponownie na moim blogu! Dziś mam przyjemność opisać sesję zdjęciową zakochanej pary, która odbyła się na Wydmach nad morzem Bałtyckim. Sylwia i Bartek to para pochodząca z Gdańska. Postanowiliśmy tym razem zrezygnować z tradycyjnej sesji ślubnej w mieście (które uwielbiam ponad wszystko) na rzecz minimalizmu natury. Muszę powiedzieć, że zdecydowanie był to strzał w dziesiątkę.

Świeciło ostro…

Podczas sesji mieliśmy do czynienia z bardzo gorącym dniem, a ostre światło słoneczne dodawało uroku tej romantycznej scenerii, ale czasem stanowiło również nie lada wyzwanie. Mim tego, para wyglądała jak z katalogu, a efektem końcowym cieszę się po dziś dzień.

Wybór lokacji

Tak jak wspomniałem wybór wydm był strzałem w dziesiątkę. Piękny krajobraz, piaszczyste plaże i przede wszystkim cisza i spokój. Ta sesja zdjęciowa była idealnym przykładem na to, że nie trzeba dużo dodawać, aby uzyskać wspaniałe efekty.

Podczas sesji mogłem zobaczyć jak zakochana para spędza czas razem, trzymając się za ręce i spacerując po wydmach. Ich wzajemna miłość i bliskość była widać na każdym kroku. Starałem się uchwycić te niepowtarzalne momenty, ale i pchnąć pozowanie w nieco bardziej szalonym kierunku.

Podsumowując

Dla mnie, jako fotografa, było to wyjątkowe doświadczenie. Miałem okazję pracować z prezentującymi się niesamowicie przed obiektywem ludźmi, w niesamowitej scenerii, która na myśl przyciąga krajobrazy z pustyń bliskiego wschodu. Sesja zdjęciowa na Wydmach nad morzem Bałtyckim to idealne miejsce dla par, które chcą uciec od zgiełku miasta i cieszyć się naturą. A dla tej pary, była to idealna okazja, aby uchwycić swoją miłość na zawsze.

Kochane pary z Gdańska i Trójmiasta, czy zastanawialiście się kiedykolwiek, jak pięknie Wasza miłość może być uchwycona na zdjęciach? Czy marzyliście kiedykolwiek o profesjonalnej sesji fotograficznej, która zatrzyma w czasie Wasze piękne chwile razem? Macie szansę zrobić to w wielkim stylu!

Wybierzcie piękne miejsce w Gdańsku lub Trójmieście, które ma dla Was szczególne znaczenie i pozwólcie, abyśmy stworzyli razem unikalną opowieść o Was i Waszej miłości. Będziecie mieli nie tylko piękne fotografie, ale także wspaniałą zabawę i przygodę!

Nie musicie czekać na swój wielki dzień, aby cieszyć się profesjonalnymi zdjęciami, które przypomną Wam o tym, jak bardzo się kochacie.

Sesja fotograficzna będzie doskonałą okazją, aby pokazać światu, jak wspaniale się uzupełniacie i jak bardzo jesteście szczęśliwi razem.

CZYTAJ I PISZ KOMENTARZE

Już gdzieś widziałem te zdjęcia, albo tą miejscówę. Pierwsze w serii genialne.

Twój komentarz oczekuje na zatwierdzenie.