Reportaż ze ślubu Moniki i Kamila w Rezydencji Legrams

  /  
2019-03-20

To co chciałbym Wam dziś pokazać wydarzyło się kilka miesięcy temu. Na swój najważniejszy dzień w życiu zostałem zaproszony przez Monikę i Kamila. Już na pierwszym spotkaniu miałem wrażenie, że “lody” zostały przełamane na starcie co utwierdziło mnie w przekonaniu, że nasza współpraca będzie wyśmienita! Mówiąc “współpraca” mamy na ogół na myśli coś oficjalnego i bardzo poważnego, natomiast my najzwyczajniej mówiąc bawiliśmy się po prostu świetnie – przynajmniej ja mam takie wrażenie 😀 Otwartość rodzin i gości, ten przewspaniały niezmanierowany, wiejski klimat to wszystko co potrzeba by czuć się jak ryba w wodzie. Dziękuję za to Wam wszystkim i każdemu z osobna !

Zanim oczywiście zaczęła się część oficjalna, podglądałem przygotowania W Malechowie (koło Koszalina). Cisza, spokój, przepiękna pogoda oraz dość porywisty i zarazem przyjemny wiatr dodają klimatu i tworzą otoczkę, która jest z nami już do końca dnia. Zapraszam Was do małej wycieczki w niedaleką przeszłość ze wspaniałą Moniką i wspaniałym Kamilem 🙂

W przedsięwzięciu wystąpili:

-Monika i Kamil-

-Rezydencja Legrams-

-Pracownia Artystyczna Zjawiskowe Torty Oksana Popowicz-Beck-

-Let’s Glow Make Up Adriana Maksymiuk Makijaż Koszalin-

-Hetmański Ryszard Oprawa muzyczna imprez okolicznościowych-

-Sławomir Kłuciejasz Fotografia-

CZYTAJ I PISZ KOMENTARZE

No fajna robota panie, bardzo fajny dla oka reportaż i sesja w lisciach też czadzik! 🙂

Sławomir Kłuciejasz - Fotografia

Dzięki bardzo Kuba! Właśnie obejrzałem go sobie i zauważyłem też przy okazji zmiany w obróbce koloru w stosunku do tej teraźniejszej co akurat mnie osobiście cieszy! Dzięki jeszcze raz za miłe słówko! Pozdrawiam serdecznie!